Web Analytics

Одна секунда щоб закохатися

Крістіна Монінгер

Код товару: 12870
300 грн
Немає в наявності
6 місяців тому
Додаткова інформація
Автор книги
Крістіна Монінгер
Видавництво
Readberry
ISBN
9786170990525
Мова
Українська
Тип обкладинки
Тверда
Кількість сторінок
416
Рік видання
2024
Стан книги
Відмінний
Продавець
Онлайн: 5 місяців тому
 2.1/10 Bookstock Trust 
Способи доставки
Самовивіз
Нова Пошта
Доставка за тарифами перевізника.

Опис

Чи може одна секунда змінити все? Що, якщо ця секунда – остання, коли ти бачиш когось живим?

Пориньте у вир літніх пригод таємниць з романом «Одна секунда щоб закохатися». Ейвері, Ізабелла, Одіна, Лі та Джозі – нерозлучні подруги, яких об'єднав серфінг-табір та безтурботні дні, сповнені сонця, моря та сміху. Та ідилія руйнується, коли Джозі, яскрава зірка їхньої компанії, зникає безвісти.

Розслідування, яке мало б розплутати клубок таємниць, навпаки, витягує на поверхню приховані конфлікти та секрети між дівчатами. Чи справді вони так добре знали одна одну? І чи не приховує кожна з них щось, що може пролити світло на зникнення Джозі? Що більше подруги намагаються допомогти слідству, то глибше занурюються у підозри та брехню, ставлячи під сумнів власну невинність.

«Одна секунда щоб закохатися» – це захопливий молодіжний детектив про дружбу, зраду, таємниці минулого та ціну, яку доводиться платити за помилки. Ця книга ідеально підійде для любителів динамічних сюжетів, несподіваних поворотів та психологічних трилерів. Якщо ви шукаєте історію, яка триматиме вас в напрузі до останньої сторінки, – ця книга для вас. Читайте, щоб дізнатися, чи зможуть подруги розгадати таємницю зникнення Джозі та зберегти свою дружбу.

Опис, стан книги, додаткову інформацію, умови доставки та повернення надає продавець.

Коментарі

0
Ви вже прочитали цю книгу? Поділіться своїми враженнями — ваш відгук допоможе іншим читачам зробити вибір.

Ви вже прочитали цю книгу? Поділіться своїми враженнями — ваш відгук допоможе іншим читачам зробити вибір.

Ми використовуємо куки, щоб ваша взаємодія з сайтом була комфортною.