Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie.
ПриймаюВидавництво: ПП «Рута», Житомир, 2016.- 328с. Палітурка тверда. Книжка нова.
Оплата: на банківську картку. Пересилання: Нова пошта , Укрпошта .
Замовити: email: eknyhar@gmail.com . Перейти в інтернет-магазин «e-книгар» можна тут: www.e-knygarnia.com.ua .
Герої Майданської жили в різні часи : епоху козацьких вольностей і непорушного самодержавства, в період «шестидесятників» і фатальних голодних тридцятих років, окремі з них наші сучасники. В однойменній статті «Люблю любити любов» авторка розкрила природу почуття в житті і творчості своєї славетної землячки - Ірини Вільде, чиї слова використала для назви презентованої книги. В роботі «Я нічим не відрізняюся від сонця» Софія Василівна розповідає про скульптора, доктора медицини Опанаса Шевчукевича, який щороку приїжджав з дружиною на відпочинок до Віженки, оповитої «дзвоном ізворів та опришківськими легендами».
В есе «Літописець» Софія Майданська показала долю композитора Валерія Кікти родом із Донецької Володимирівки, якого за імперською традицію «определят» у Москву до хору хлопчиків. Згодом він, одержавши високі характеристики Д. Шостаковича, ввійде до першої десятки сучасних московських композиторів. І лише через багато років у Кікти проснеться ностальгія за рідною землею та предками.
У збірник есеїв увійшла стаття і про чернівчанина Олега Любківського. Письменницю художник вразив тим, що віднаходить уламки минулого міста і поетично відтворює в своїх картинах фрагменти старих Чернівців. На аркушах, де наче у дзеркалі відбилося обличчя невеликого міста Чернівців та його околиць, ми прочитуємо драму народу, драму культури всіх земель України.
Ви вже залишили відгук раніше!
Ви не можете оцінити свою власну книгу!